Zajęcia  aktywności ruchowej w Klubie Senior+

23 czerwca 2020 r.  do Klubu Senior+ powracają zajęcia  aktywności ruchowej prowadzone przez Centrum Masażu i Rehabilitacji „Rehabilis”.

Zajęcia będą kontynuowane w małych 3 – 5 osobowych grupach według następujących zasad:

  • We wtorki w zajęciach biorą udział wyłącznie osoby korzystające z pozostałych zajęć klubowych (w poniedziałki lub piątki). Grupy rozpoczynają 50 minutowe zajęcia o godzinach: 07:50, 8:50, 9:50 oraz 10:50.
  • W czwartki w zajęciach biorą udział wyłącznie osoby korzystające dotychczas tylko z zajęć ruchowych. Grupy rozpoczynają 50 minutowe zajęcia o pełnych godzinach: 8:00, 9:00, 11:00. W zajęciach o godzinie 10:00 bierze udział wyłącznie grupa z Brzoskwini.

Osoby ćwiczące zachowują  między sobą wymagany dystans, a preferowanym środkiem ochrony osobistej jest przyłbica. Po każdej z grup używany sprzęt jest dezynfekowany.

Na Sali zapewniony jest płyn do dezynfekcji oraz woda mineralna w jednorazowych opakowaniach.

Z uwagi na ograniczenie liczby ćwiczących zapisy na zajęcia przyjmuje Kierownik Klubu p. Jadwiga Kalemba telefonicznie: 696 836 747 lub mailowo: j.kalemba@zabierzow.org.pl

Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają osoby, które wypełniły Deklaracje Udziału w zajęciach Klubu do marca bieżącego roku.

Możesz również polubić…

Skip to content