Apel o pomoc dla pani Moniki, mieszkanki Rząski

Pomóżmy Dzieciom odzyskać MAMĘ!

Dnia 14 grudnia 2016 roku 31-letnia Monika Zielińska (z domu Szarek) doznała pęknięcia naczyniaka w płacie czołowym mózgu i od tej chwili zmieniło się życie Jej Męża i Dzieci:   6 letniego Kacperka, 3 letniego Szymusia oraz półrocznej Kingusi.

Życie potrafi być nieprzewidywalne, kruche, czasem bezlitosne, lecz co z tego rozumieją małe dzieci, którym w jednej chwili zabrakło MAMY – najważniejszej osoby w ich życiu… Monika była zdrową, energiczną i bardzo troskliwą młodą Mamą. Nie zdawała sobie sprawy z grożącego Jej niebezpieczeństwa. Tego dnia była z dziećmi u lekarza, przygotowywała im obiad, bawiła się z nimi. Nagły, silny ból głowy i następująca po nim utrata przytomności – przerwały szczęśliwe, rodzinne chwile. Karetka zabrała ją do szpitala, gdzie  doszło do zatrzymania krążenia. Rozpoczęła się walka o życie, a w domu pozostały DZIECI – malutka Kinga, karmiona piersią przez Mamę – nagle musiała przestawić się na sztuczny pokarm.

RAZEM MOŻEMY POMÓC!!!

Za każdą przekazaną kwotę składamy serdeczne podziękowania!

Więcej informacji dotyczących stanu zdrowia można  uzyskać na stronie Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” oraz drogą mailową bezpośrednio od Męża Pani Moniki: krzychuz83@wp.pl.

 

Możesz również polubić…

Skip to content