- wydarzenie już minęło.
Spotkanie przedświąteczne w Rząsce

Przedświąteczne spotkanie seniorów z Ośrodków Wsparcia (Klubu Senior+ oraz OWS – Klubu Samopomocy). Punktualnie w samo południe w siedzibie Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim w Rząsce rozbrzmiewać będą wiersze i piosenki (także kolędy) związane z okresem Bożego Narodzenia. To czas wzajemnych życzeń i wspólnego posiłku.
Na spotkanie do Rząski seniorzy z Klubu Senior+ udają się wspólnie komunikacją miejską.
