Komunikat w sprawie czasowego zawieszania obsługi bezpośredniej w siedzibie GOPS Zabierzów

W nawiązaniu do komunikatu wydanego przez Wójta Gminy Zabierzów z dnia 13 marca 2020 roku oraz ogłoszonego stanu zagrożenia epidemicznego, od dnia 16 marca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabierzowie zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę mieszkańców w budynku Ośrodka do odwołania.

Pracownicy Ośrodka pracują i na bieżąco załatwiają sprawy. Przy wejściu do budynku Ośrodka została umieszczona Skrzynka Podawcza, w której można, w sprawach niecierpiących zwłoki, pozostawić wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej. W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu, prosimy o wskazanie w jego treści numeru telefonu oraz adresu email Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres email w formie skanu lub pocztą w formie papierowej.

 

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: (12) 285-14-13; (12) 397-52-44 lub mailowy: gops@zabierzow.org.pl

 

Przypominamy, że większość spraw można załatwić przez Internet nie wychodząc z domu. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt oraz w BIP – zakładka e-GOPS.

 

Ponadto wszystkie zaplanowane wypłaty świadczeń w formie przelewów na konta oraz przekazów pocztowych będą realizowane w dotychczasowych terminach.

W związku z zamknięciem kasy w UG Zabierzów nie będzie możliwości pobrania świadczeń w dniu 20 marca br. Wypłata nastąpi przekazem pocztowym.

Możesz również polubić…

Skip to content