Pomoc dla Ilony – podsumowanie akcji

dsc_0212Jak informowaliśmy wcześniej, podczas tegorocznych Dożynek, które odbyły się 21 sierpnia w Brzezince, miała miejsce aukcja charytatywna na rzecz pracownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pani Ilony Kwiecień. Aukcja, której patronowała sama Pani Wójt, została zorganizowana przez GOPS Zabierzów i parafię pw. św. Franciszka z Asyżu w Zabierzowie. Pracownicy Ośrodka zebrali łącznie 3652,34 zł. Kwota ta została przeznaczona na rehabilitację ich koleżanki.

Bardzo dziękujemy Stanisławowi Myjakowi za przekazanie na rzecz aukcji własnoręcznych wyrobów z drewna, Klubowi Seniora z Zabierzowa za przekazanie wykonanych prac, Pani Beacie Grosickiej za przekazanie linorytów, Paniom, które włączyły się w akcję i upiekły przepyszne ciasta. Ogromne podziękowania należą się również Księdzu Proboszczowi Krzysztofowi Burdakowi, który rozpowszechnił  i propagował tę wyjątkową inicjatywę.

Podczas Dożynek, miała również miejsce licytacja, przeprowadzona przez Panią Agnieszkę Rokitę – główną prowadzącą i zarządzającą aukcją. Na sprzedaż została wystawiona piłka z autografami reprezentacji Polski w piłce nożnej, sukienka Radwańskiej, zestaw filiżanek przekazany przez Panią Wójt Elżbietę Burtan oraz koszulka z autografami piłkarzy Cracovii.

Oto osobiste słowa wdzięczności od pani Ilony, skierowane do organizatorów, uczestników i wszystkich darczyńców, którzy wsparli aukcję:

Bardzo serdecznie dziękuję za zorganizowanie aukcji charytatywnej, z której dochód został przeznaczony na moją rehabilitację. Jestem bardzo mile zaskoczona i ogromnie wzruszona odzewem ze strony wszystkich osób, które zaangażowały się w zorganizowanie całego przedsięwzięcia, mimo tego, że większość z nich nie zna mnie osobiście. Szczególnie chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy przekazali przedmioty na licytację, przeprowadzili licytację oraz tym, którzy te przedmioty kupili. Dzięki Państwa życzliwości i hojności jestem w stanie nadal intensywnie się rehabilitować i wierzyć, że powrócę do sprawności fizycznej, która pozwoli mi na samodzielne funkcjonowanie, opiekowanie się dwójką moich cudownych dzieci  oraz na wymarzony powrót do pracy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i chciałabym powiedzieć, że takie momenty w czasie choroby przywracają i umacniają wiarę w drugiego człowieka i w to, że w trudnej sytuacji nie jest się pozostawionym samemu sobie.  Dziękuję i pozdrawiam. Ilona

14102158_1205039446195029_5670484197899239487_n dsc_0209

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 7 września 2016

    […] PODSUMOWANIE AKCJI […]

Skip to content