Projekt „Kierunek Kariera”

10.03 Plakat_A3_v1W życiu zawodowym każdy przynajmniej raz zadaje sobie pytania: co będę robił za kilka lat?, czy na pewno w pracy realizuję to co mnie interesuje?, czy to jest praca dla mnie?, w jakim kierunku rozwijać swoje kompetencje zawodowe?, jak udowodnić pracodawcy swoją wartość?.

Na te i wiele innych pytań pomoże odpowiedzieć doradca zawodowy w ramach usługi Bilans Kariery.

Czym jest Bilans Kariery? To pewnego rodzaju podsumowanie dotychczas nabytych umiejętności, po to, aby móc je w efektywny sposób wykorzystać w dalszym rozwoju. W trakcie usługi doradca zawodowy wraz z klientem przeanalizują dotychczasową historię edukacyjno-zawodową, przebyte szkolenia, pasje i zainteresowania. Bilans Kariery pomaga skonfrontować nasze wyobrażenie o sobie z rzeczywistością, pokazuje faktyczną wartość naszej wiedzy, umiejętności i doświadczeń.

Z projektu mogą skorzystać osoby, które mieszkają, uczą się lub pracują na terenie województwa małopolskiego oraz spełniają poniższe warunki:

  • są osobami zatrudnionymi (niezależnie od formy zatrudnienia, również w oparciu o umowę zlecenie/o dzieło) lub prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniają pracowników;
  • mają powyżej 25 lat i wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie z maturą) lub mają powyżej 50 lat i dowolne wykształcenie.
    Usługę Bilansu Kariery dla mieszkańców Gminy Zabierzów świadczy:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie
e-mail: krakow@wup-krakow.pl
tel.: 12 424 07 38

 Materiały informacyjne Wojewódzkiego Urzędu Pracy
Plakat

Możesz również polubić…

Skip to content