Projekt socjalny „Plastyczne warsztaty jesienne”

Dnia 18.09.2021 roku w Klubie Seniora przy ul. Kolejowej 11 w Zabierzowie  odbył się Projekt socjalny „Plastyczne warsztaty jesienne” organizowany przez pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie, Panią Iwonę Dratwę – Bożek i Dominikę Siwek.

Mimo dużych trudności związanych z okresem epidemicznym a co za tym idzie obostrzeniami sanitarnymi, udało się zorganizować grupę dzieci której ilość ze względu na choroby zmieniała się do ostatnich godzin warsztatów. Ostatecznie w warsztatach wzięło udział 11 dzieci korzystających z pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie. Podczas tego spotkania dzieci miały okazje zapoznać się z różnymi metodami techniki plastycznej, w tym metodą scrapbooking oraz metodą decoupage.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, warsztaty przebiegły zgodnie z planem, w miłej atmosferze. Każdy z uczestników zabrał do domu owoce swojej twórczej pracy (notes  ozdobiony metodą scrapbooking, zakładka do książki ozdobiona metodą decoupage.

Ze względu na żywe zainteresowanie, dzieci pracownicy przewidują utworzenie cyklu warsztatów plastycznych, jeżeli tylko sytuacja epidemiczna w Polsce na to pozwoli.

 

Możesz również polubić…

Skip to content