SZKOŁA DLA RODZICÓW W ZABIERZOWIE

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabierzowie serdecznie zaprasza na warsztaty pt.: „Szkoła dla Rodziców”, które będą realizowana w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – edycja 2016 „KARUZELA”.  Zajęcia odbędą się w formie dziesięciu spotkań. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na dzień 19 września 2016 roku o godz. 17.00 w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie, ul. Cmentarna 2, sala nr 9.

Warsztaty mają charakter edukacyjny i są treningiem komunikacji utrzymywania w nurcie porozumienia bez przemocy. Przeznaczone są dla wszystkich rodziców, nauczycieli i opiekunów, dla których wartością jest umacnianie relacji z dzieckiem, pogłębienie trwałej więzi, która posłuży dobremu porozumiewaniu się przez całe życie. Uzyskane umiejętności wpłyną na poprawienie relacji z innymi, nie tylko w rodzinie i szkole ale pozwolą zadbać o własne potrzeby i czerpać satysfakcję z kontaktu z ludźmi.

Prowadząca: Anna Kucharska – Zygmunt – psycholog i pedagog. Pracuje warsztatowo z rodzicami, nauczycielami, młodzieżą i dziećmi, zachęcając wszystkie te grupy do doskonalenia w komunikacji tworzącej więzi i wzmacniających wzajemne relacje. Prywatnie mama czworga dzieci.

 

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 15 września 2016

    […] Źródło: SZKOŁA DLA RODZICÓW W ZABIERZOWIE – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabierzowie […]

Skip to content