„Warsztaty Bożonarodzeniowe” dla dzieci .

Dnia 23.11.2019 roku w Klubie Senior+ przy ul. Kolejowej 11 odbył się Projekt Socjalny „Warsztaty Bożonarodzeniowe” organizowany przez pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie, Panią Iwonę Dratwę – Bożek i Dominikę Siwek.

W warsztatach wzięło udział 15 dzieci wraz z rodzicami, korzystających z pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie. Podczas tego spotkania dzieci z rodzicami mieli okazję posłuchać o tradycjach i dawnych wierzeniach dotyczących Świąt Bożego Narodzenia oraz wykonać ozdoby świąteczne.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, warsztaty przebiegły zgodnie z planem, w miłej atmosferze. Każdy z uczestników zabrał do domu owoce swojej twórczej pracy ( bombka ozdobiona metodą decupage, piernik własnoręcznie ozdobiony, pomarańcza ozdobiona goździkami). Rodzice chętnie włączyli się do wspólnych zajęć, wykazując się zdumiewającą pomysłowością.

Ze względu na żywe zainteresowanie, dzieci i rodziców pracownicy przewidują utworzenie cyklu warsztatów związanych z tematyką świąteczną.

Możesz również polubić…

Skip to content