„Weekend z kulturą”

W dniu 07 października 2017 r. grupa dzieci z terenu Gminy Zabierzów pod opieką pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie wzięła udział w wyjątkowym projekcie „Weekend z KULTURĄ”.  Dzieci i młodzież biorące udział w wyjeździe aktywnie spędziły czas wolny poprzez udział w programie edukacyjno – wychowawczym z elementami prawa.

„Weekend z KULTURĄ” to projekt skierowany na potrzeby związane ze zharmonizowanym rozwojem dziecka.Uczestnicy wdzieli udział w całodziennej ścieżce edukacyjno – wychowawczej, której głównym celem było tworzenie warunków do rozwijania wiedzy i aktywności twórczej dzieci na różnych płaszczyznach ich działalności, poprzez dostępność do edukacji i kultury. Przygodę z wiedzą odbywaliśmy w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila”, Muzeum Historycznym Miasta Krakowa i 8. Bazie Transportu Lotniczego Kraków – Balice.

Udział w projekcie był możliwy dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie ze Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS.

 

Możesz również polubić…

Skip to content