Zajęcia twórczo – rozwojowe dla każdego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabierzowie serdecznie zaprasza na bezpłatne „Zajęcia twórczo – rozwojowe dla każdego”, realizowane w ramach Programu Wspierania Rodzin dla Gminy Zabierzów na lata 2017-2019.

Zajęcia skierowane są do osób w każdym wieku (od dziecka do seniora), które chcą pobudzić i rozwijać swoją twórczość poprzez różnego rodzaju działania plastyczne.

Jeżeli chcecie zrobić coś dla siebie, nawiązać nowe znajomości i spędzić czas w ciekawy sposób, zapraszamy na zajęcia twórczo – rozwojowe. Poprzez działania artystyczne będziemy odkrywać drzemiący w każdym z nas potencjał twórczy, niwelować osobiste ograniczenia i stres życia codziennego.

W czasie warsztatów rozwiniecie swoje pasje i zainteresowania, które będziecie mogli wykorzystać zarówno w swoim życiu, w życiu swojej rodziny, jak i w środowisku lokalnym.

Miejsce warsztatów, będzie również miejscem, integrującym lokalną społeczność, stanowiącym przestrzeń do wspólnych spotkań, rozmów, rozwoju zainteresowań i inicjatywy.

Kto może zostać uczestnikiem zajęć?

 Zdecydowanie każdy! Od uczestników nie wymaga się bowiem specjalnych umiejętności czy talentu artystycznego, wystarczą chęci i gotowość na dobrą zabawę. Na zajęciach będziemy między innymi malować na porcelanie, tworzyć kolaże, wykorzystywać tradycyjne materiały, ale także przekształcać „nietypowe przedmioty” w działalność plastyczną.

Zajęcia odbywać się będą w formie 9-ciu trzygodzinnych spotkań. Planowane rozpoczęcie zajęć: początek października.

Prowadząca: Paulina Osowska-Czudec – pedagog, arteterapeuta i psychoterapeuta. Pracuje warsztatowo i terapeutyczne zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Prowadzi zajęcia arteterapii dla seniorów. Z zamiłowania artysta -plastyk. Mama rocznej Zosi.

ZAPISY I PYTANIA POD NUMEREM TELEFONU:  510 609 649 lub e-mail: paulinaosowska@tlen.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 06.10.2017 r.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 25 września 2017

    […] Więcej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej […]

Skip to content