Zajęcia w Klubie Senior +

Od 1 marca 2019 r. w Klubie Senior + prowadzone będą zajęcia rehabilitacyjne skierowane do osób powyżej 60 roku życia, nieaktywnych zawodowo zamieszkałych na terenie gminy Zabierzów. Zajęcia będą prowadzone przez fizjoterapeutę w małych 5-8 osobowych grupach w siedzibie Klubu na ul. Kolejowej 11 I p.

W okresie  od 1 do 15 marca będą to zajęcia grupowe 2 razy w tygodniu czwartek i piątek, natomiast po 15 marca we czwartki planowane są zajęcia indywidualne.

Ponadto Klub Senior + zaprasza w inne dni tygodnia:

  • w poniedziałki od 10.00 przygotowujemy szopkę krakowską na konkurs – prace konstrukcyjne,  dekoracyjne … trochę historii, poznania architektury Krakowa i gminy.
  • we wtorki od 10.00 warsztaty: artystyczne / dekoracje z bibuły, papieru, palmy wielkanocne, kartki okolicznościowe, haft/, kulinarne, florystyczne i ogrodnicze, rozgrywki  umysłowe, spotkania z ciekawymi osobami.

Do dyspozycji  członków Klubu gry towarzyskie, książki i czasopisma. Zawsze ciepłe i zimne napoje, przekąska.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć Klubu: tel. 696 836 747  (Koordynator p. Jadwiga Kalemba) lub w siedzibie Klubu ul. Kolejowa 11 pierwsze piętro codziennie w godz. od 9.00 do 15.00.

Możesz również polubić…

Skip to content