Grudniowa Niespodzianka

     Serdecznie witamy na naszej stronie!

GRUDNIOWA NIESPODZIANKA to projekt realizowany przez
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zabierzowie
we współpracy
z Parafią św. Franciszka z Asyżu w Zabierzowie.

Naszym celem jest udzielenie pomocy Rodzinom potrzebującym
z terenu gminy Zabierzów w okresie przed świętami Bożego Narodzenia.

Jeśli chcesz pomóc  Rodzinom z gminy Zabierzów,
sprawić, by ich Święta Bożego Narodzenia nabrały blasku i radości,
włącz się w naszą akcję i przygotuj dla nich świąteczny prezent!
Okaż swe wielkie serce – zostań św. Mikołajem!
Aby pomóc innym potrzeba tak niewiele.

Zróbmy to razem!

Jesteśmy również na facebooku! 🙂

 

HARMONOGRAM:

1. INTERNETOWA BAZA RODZIN OTWARTA ZOSTANIE 18 LISTOPADA 2023 r.

2. WIELKI FINAŁ AKCJI ODBĘDZIE SIĘ 8-9 GRUDNIA 2023 r.


Święty Mikołaju:

  1. WYBIERZ RODZINĘ, KTÓRĄ CHCESZ OBJĄĆ POMOCĄ – CZYLI PRZYGOTOWAĆ DLA NIEJ ŚWIĄTECZNY PREZENT – poniżej znajduje się lista Opisów Rodzin wraz z załączonymi tabelami potrzeb. Zapoznaj się z nimi i zdecyduj, której Rodzinie będziesz w stanie pomóc. Jeśli już dokonasz wyboru, zadzwoń do Opiekuna Rodziny – jego numer telefonu znajduje się poniżej opisu i powiedz mu, które z wymienionych potrzeb Rodziny będziesz w stanie zapewnić. Pamiętaj, możesz kupić jedną rzecz lub kilka, nie musisz kupować wszystkiego! Nie martw się, znajdziemy Świętego Mikołaja, który kupi pozostałą część prezentu ? Nie liczy się ilość, ale Twoja chęć pomocy. Dziękujemy!
  2. Wśród Rodzin, znajdują się też takie, dla których szukamy jedynie żywności i środków czystości – ich opisy znajdują się na końcu listy.
  3. Zawsze możesz liczyć na pomoc Opiekuna Rodziny – to on najlepiej zna potrzeby Rodziny, którą wybrałeś. Telefonicznie udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji.
  4. Zapakowany Prezent prosimy o dostarczenie do naszego Magazynu, który znajduje się przy Kolejowej 7 (budynek przy plebanii) w Zabierzowie 8 GRUDNIA (PIĄTEK) w godz. 14:00 – 20:00 oraz 9 GRUDNIA (SOBOTA) w godz. 10:00 – 13:00.
  5. Prezent powinien być opisany – czyli zawierać KOD i numer paczki (każda rodzina ma swój indywidualny KOD – znajduje się on przy Opisie Rodziny) według wzoru: KOD RODZINY, nr …/… (np.GN01, nr 1/4 gdzie 1= numer paczki,4 = ilość wszystkich paczek).
  6. Gdy odbierzemy od Ciebie Świąteczny Prezent. Opiekun Rodziny osobiście dostarczy go Rodzinie. Dopiero Ona, przy obecności Opiekuna rozpakuje Twój podarunek. Relację z przebiegu tego zdarzenia opisze Ci dokładnie Opiekun w mailu zwrotnym.
  7. Święty Mikołaju, pamiętaj! Gwarantujemy Ci całkowitą anonimowość, chyba, że wyrazisz chęć swojego ujawnienia (również Rodziny potrzebujące objęte są pełną anonimowością, ich danych nie udostępniamy).

 

ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA ZNALAZŁY:

22 RODZINY 🙂

NA POMOC WCIĄŻ CZEKA:

O RODZIN

DZIĘKUJEMY!!! ❤️


AKTUALNOŚCI DOTYCZĄCE „GRUDNIOWEJ NIESPODZIANKI”


Skip to content