Grupa wsparcia dla kobiet znajdujących się w kryzysie lub trudnej sytuacji rodzinnej

Grupy wsparcia dla kobiet znajdujących się w kryzysie lub trudnej sytuacji rodzinnej skierowana jest dla kobiet, mieszkanek gminy Zabierzów, zmagających się z kryzysem, potrzebujących zrozumienia, wsparcia i poczucia, że nie jesteśmy same z problemem. Kameralna grupa uczestniczek zapewnia poufność, zrozumienie, naturalne wsparcie, poczucie bezpieczeństwa, stwarza przestrzeń do dzielenia się własnymi doświadczeniami i przeżyciami. Wspólna rozmowa jest szansą na zrozumienie siebie i swoich emocji, nowe spojrzenie na doznawane trudności. Grupa ma formę otwartą, mogą dołączyć do niej kolejne kobiety będące na różnych etapach zmagania się z kryzysem lub trudną sytuacją rodzinną. Udział w spotkaniach jest dobrowolny i bezpłatny.

Celem grupy wsparcia jest odreagowanie napięć związanych z trudną sytuacją oraz podniesienie swoich kompetencji rozpoznawania i wyrażania emocji, asertywności czy radzenia sobie ze stresem oraz budowania poczucia własnej wartości.

Grupa wsparcia dla kobiet znajdujących się w kryzysie lub trudnej sytuacji rodzinnej jest prowadzona przez psychologa – Panią Annę Kucharską Zygmunt.

Spotkania grupy odbywać się będą dwa razy w miesiącu w godz. 16:40-18:40 (w 2 i 4 wtorek) w Zabierzowie przy ul. Kolejowej 11 (siedziba Klub Senior+).  Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 30 stycznia 2024 r. o godzinie 16:40.

 

Skip to content