Informacja dotycząca funkcjonowania GOPS w Zabierzowie

Szanowni Mieszkańcy,

W związku ze stwierdzeniem kolejnych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 u pracowników Ośrodka zmuszeni jesteśmy do odwołania ograniczyć do niezbędnego minimum wszelkie kontakty bezpośrednie.

W trosce o bezpieczeństwo apelujemy, aby sprawy, które nie wymagają osobistego kontaktu były przez Państwa załatwiane w miarę możliwości drogą telefoniczną, e-mail lub e-PUAP.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy Ośrodka:

Sekretariat: (12) 285-14-13 w.11 lub (12) 397-52-44

Adres e-mail: gops@zabierzow.org.pl

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej e-PUAP: /GOPSZabierzow/skrytka

W sytuacjach szczególnie ważnych oraz w sprawach interwencyjnych Ośrodek udostępnia dodatkowy numer telefonu: 660 479 465.

Pozostałe dane kontaktowe znajdują się w zakładce strony internetowej KONTAKT.

 

Osobiste stawiennictwo w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zabierzowie możliwe jest w sytuacjach wyjątkowych, na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym stanowisku do bezpośredniej obsługi.

Nadal przy wejściu do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie umieszczona jest Skrzynka Podawcza, w której – w sytuacji gdy nie jest konieczny kontakt z pracownikiem – można pozostawić wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej. W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu, prosimy o wskazanie w jego treści adresu email Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres email w formie skanu.

Za powyższe niedogodności i utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy.

Z up.Kierownika
Anna Rychlewska

Możesz również polubić…

Skip to content