Kolejna edycja warsztatów dla rodziców

Szkoła dla rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

Tym razem zapraszamy do udziału w warsztatach absolwentów cyklu podstawowego. Zajęcia rozpoczną się 4 października. Razem będziemy zastanawiać się, jak budować porozumienie pomiędzy dziećmi, aby rodzeństwo było dla siebie wsparciem, którego nie zniszczy niezdrowa rywalizacja. Jak doceniać indywidualność każdego dziecka tak, aby inne nie czuły się pomijane? Co robić kiedy dzieci się bija? Jak skłaniać je do współpracy pomiędzy sobą?

To przykłady tematów, które rozwiniemy w oparciu o własne doświadczenia, wspomnienia i posiadaną wiedzę z pierwszego cyklu spotkań. Zapraszam!
Anna Kucharska-Zygmunt


Prowadząca: Anna Kucharska-Zygmunt – jestem psychologiem i pedagogiem współpracującym z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zabierzowie. Pracuje warsztatowo z rodzicami, nauczycielami, młodzieżą i dziećmi, zachęcając wszystkie te grupy do doskonalenia się w komunikacji tworzącej więzi i wzmacniających wzajemne relacje. Jako mama czwórki dzieci stara się teorię praktykować codziennie, we własnym domu.

ZAPISY I PYTANIA POD NUMEREM TELEFONU: 791 550 667.

Możesz również polubić…

Skip to content