Grupa wsparcia dla kobiet znajdujących się w kryzysie

Zapraszamy do udziału w spotkaniach grupy wsparcia dla kobiet znajdujących się w kryzysie lub trudnej sytuacji rodzinnej. Mogą wziąć w niej udział osoby dorosłe, zamieszkujące na terenie gminy Zabierzów, zmagające się z kryzysem, potrzebujące zrozumienia, wsparcia i poczucia, że nie jesteśmy sami z problemem. Kameralna grupa uczestniczek zapewnia poufność, zrozumienie, naturalne wsparcie, poczucie bezpieczeństwa, stwarza przestrzeń do dzielenia się własnymi doświadczeniami i przeżyciami. Wspólna rozmowa jest szansą na zrozumienie siebie i swoich emocji, nowe spojrzenie na doznawane trudności.

Celem grupy wsparcia jest odreagowanie napięć związanych z trudną sytuacją oraz podniesienie swoich kompetencji rozpoznawania i wyrażania emocji, asertywności czy radzenia sobie ze stresem oraz budowania poczucia własnej wartości.

Pierwsze spotkanie grupy zaplanowane jest na dzień 30 stycznia 2024 r. w godzinach 16:40 – 18:40 w Zabierzowie przy ul. Kolejowej 11 (siedziba starego budynku Urzędu Gminy – pierwsze piętro „Klub Senoir+”. Spotkania będą się odbywać dwa razy w miesiącu (w 2 i 4 wtorek). Grupa ma formę otwartą, mogą dołączyć do niej kolejne kobiety będące na różnych etapach zmagania się z kryzysem lub trudną sytuacją rodzinną. Udział w spotkaniach jest dobrowolny i bezpłatny. Grupa prowadzona jest przez psychologa – Panią Annę Kucharską-Zygmunt.

Informacje w sprawie grupy można uzyskać pod numerem telefonu 12 285 14 13 w.17 lub korespondencyjnie: a.przygodzka@gopszabierzow.pl .

Możesz również polubić…

Skip to content