Informacje dotyczące Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla Rodzin 3+ oraz dla wszystkich rodziców oraz małżonków rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci. W teraz łatwiej korzystać ze zniżek. Dzięki aplikacji KDR możesz mieć instytucjach publicznych, w firmach prywatnych duże rodziny mogą Kartę Dużej Rodziny w swoim telefonie.

Aplikacja pozwoli na szybsze i łatwiejsze wyszukiwanie interesujących zniżek oraz poinformuje o nowych ofertach. Umożliwia wyszukiwanie partnerów KDR według kategorii, lokalizacji i frazy. Funkcja geolokalizacji, w którą wyposażona jest mKDR, ułatwi wyszukiwanie partnerów udzielających zniżek w okolicy przebywania użytkownika aplikacji. Rodzic będzie mógł posiadać na swoim smartfonie lub tablecie Karty swoich dzieci oraz małżonka.

Wnioskując o KDR, jest możliwe wybranie Karty w formie tradycyjnej oraz elektronicznej lub tylko jednej z tych form.

Warto jednak pamiętać, że wybranie drugiej formy Karty w późniejszym terminie (w ramach kolejnego wniosku) będzie wiązać się z wniesieniem opłaty  w wysokości 9,21 zł.

Z Karty Dużej Rodziny w formie elektronicznej będą mogli skorzystać również dotychczasowi posiadacze Karty Dużej Rodziny. Natomiast wymaga to jednak złożenia wniosku, w którym należy wystąpić o przyznanie dodatkowej formy Karty Dużej Rodzinie oraz dokonanie opłaty za dodatkową formę karty w kwocie 9,21 zł.

Wydanie Duplikatu Karty podlega opłacie  w wysokości 10,12 zł

na konto Ośrodka lub w kasie Urzędu Gminy w Zabierzowie.

Nr rachunku bankowego:

65 8591 0007 0030 0004 8536 0001

Możesz również polubić…

Skip to content